RESPONSIVE LEADERBOARD AD AREA
İDMAN 2019.08.16

Avroliqada pley-offçular müəyyənləşdi

20

Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.

Keçiriləcək 30 cavab matçı ilə pley-off mərhələsinə yüksələn komandalar bəlli olub.

Turnirdəki təmsilçimiz “Neftçi” Bakıda 2:2 hesablı heç-heçə etdiyi “Bney Yehuda” ilə İsraildə qarşılaşıb və 1:2 uduzaraq mübarizəni dayandırıb.

15 avqust

Avropa Liqası

III təsnifat mərhələsinin cavab oyunları

20:00. HİK (Finlandiya) – “Riqa” (Latviya) – 2:2
İlk oyun – 1:1

20:30. “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan) – “Feyenoord” (Hollandiya) – 1:1
İlk oyun – 0:4

20:45. “Spartak” (Moskva, Rusiya) – “Tyun” (İsveçrə) – 2:1
İlk oyun – 3:2

21:00. AİK (İsveç) – “Şerif” (Moldova) – 1:1
İlk oyun – 2:1

21:00. “Apollon” (Kipr) – “Austriya” (Vyana, Avstriya) – 3:1
İlk oyun – 2:1

21:00. BATE (Belarus) – “Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) – 0:0
İlk oyun – 2:1

21:00. “Bney Yehuda” (İsrail) – “Neftçi” (Azərbaycan) – 2:1
İlk oyun – 2:2

21:00. “Mlada Boleslav” (Çexiya) – “Styaua” (Rumıniya) – 0:1
İlk oyun – 0:0

21:00. “Şaxtyor” (Belarus) – “Torino” (İtaliya) – 1:1
İlk oyun – 0:5

21:00. “Suduva” (Litva) – “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) – 2:1
İlk oyun -2:1

21:00. “Yeni Malatyaspor” (Türkiyə) – “Partizan” (Serbiya) – 1:0
İlk oyun – 1:3

21:00. “Zarya” (Ukrayna) – MOİK (Bolqarıstan) – 1:0
İlk oyun – 1:1

21:00. “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) – “Malmö” (İsveç) – 1:0
İlk oyun – 0:3

21:30. “Hapoel Bier-Şeva” (İsrail) – “Norrçepinq” (İsveç) – 3:1
İlk oyun – 1:1

21:30. TNS (Uels) – “Ludoqorets” (Bolqarıstan) – 0:4
İlk oyun – 0:5

21:30. “Trabzonspor” (Türkiyə) – “Sparta” (Çexiya) – 2:1
İlk oyun – 2:2

22:00. AEK (Yunanıstan) – “Universitatya” (Krayova, Rumıniya) – 1:1
İlk oyun – 2:0

22:00. “Valletta” (Malta) – “Astana” (Qazaxıstan) – 0:4
İlk oyun – 1:5

22:00. “Viktoriya” (Çexiya) – “Antverpen” (Belçika) – 2:1
İlk oyun – 0:1

22:30. “Alkmaar” (Hollandiya) – “Mariupol” (Ukrayna) – 4:0
İlk oyun – 0:0

22:30. “Gent” (Belçika) – AEK (Kipr) – 3:0
İlk oyun – 1:1

22:30. PSV (Holldnaiya) – “Hoqesun” (Norveç) – 0:0
İlk oyun – 1:0

22:30. “Ayntraxt” (Almaniya) – “Vaduts” (Lixtenşteyn) – 1:0
İlk oyun – 5:0

22:30. “Aris” (Yunanıstan) – “Molde” (Norveç) – 3:1
İlk oyun – 0:3

22:30. “Strasburq” (Fransa) – “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) – 1:0
İlk oyun – 1:0

22:45. “Vulverhempton” (İngiltərə) – “Pünik” (Ermənistan) – 4:0
İlk oyun – 4:0

22:45. “Braqa” (Portuqaliya) – “Bröndbü” (Danimarka) – 3:1
İlk oyun – 4:2

22:45. “Aberdin” (Şotlandiya) – “Riyeka” (Xorvatiya) – 0:2
İlk oyun – 0:2

22:45. “Reyncers” (Şotlandiya) – “Midtyulland” (Danimarka) – 3:1
İlk oyun – 4:2

23:00. “Espanyol” (İspaniya) – “Lütsern” (İsveçrə) – 3:0
İlk oyun – 3:0

14 avqust

“Saburtalo” (Gürcüstan) – “Ararat” (Ermənistan) – 0:2
İlk oyun – 2:1

“Vitoriya” (Gimaraynş, Portuqaliya) – “Ventspils” (Latviya) – 6:0
İlk oyun – 3:0

“Atromitos” (Yunanıstan) – “Legiya” (Polşa) – 0:2
İlk oyun – 0:0

13 avqust

“Dundalk” (İrlandiya) – “Slovan” (Bratislava, Slovakiya) – 1:3
İlk oyun – 0:1

“Linfield” (Şimali İrlandiya) – “Sutyeska” (Monteneqro) – 3:2
İlk oyun – 2:1

“Nomme Kalyu” (Estoniya) – “Düdelanj” (Lüksemburq) – 0:1
İlk oyun – 1:3

Şərhlər

Çox oxunanlar (günlük)

Çox oxunanlar (həftəlik)

RESPONSIVE LEADERBOARD AD AREA
Yuxarı